ДЕРЕВАМ БУЛО ПОНАД 40 РОКІВ. ВОНИ ВТРАТИЛИ ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД І, ЩОНАЙГОЛОВНІШЕ -  СТАНОВИЛИ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ПІШОХОДІВ ТА РУХУ ТРАНСПОРТУ В СИЛЬНУ НЕГОДУ.

Перший потужний снігопад, дощ або швальний вітер були для цієї алеї справжнім випробуванням. Чимало дерев стихія повалила додолу, оскільки коренева система туй не надто розгалужена. Тому за ці роки зелений ряд суттєво порідів.

На місці зрізаних аварійних туй висадять нові. До того ж, вдвічі більше. Як повідомили у Радивилівській міській раді, попередньо буде проведено рекультивацію ділянки, і вже цими днями висаджено понад 30 молодих деревець туї вічнозеленої.

Тому ландшафтний стиль цієї придорожньої алеї буде збережено, тут і далі ростимуть зелені насадження. Бо дерева фільтрують до 70% створюваного проїжджаючим автотранспортом забруднення, заміняючи вихлопи свіжим киснем.

Радивилівською міською радою у ці дні реалізовується широкий комплекс заходів,  мета яких -  збагатити зелені ресурси громади.

Так, зокрема, на початку тижня в міському парку заклали горіхову алею (20 дерев),  новими насадженнями поповнили ряди декоративних низькорослих кущів. А вздовж пішохідних алей парку – зі сторони Будинку культури до центральної клумби - працівники бригади з благоустрою висадили аж сімдесят молодих сосон!

За цей рік, який вже вийшов на фінішну пряму, по всіх населених пунктах громади проведено значну роботу з поліпшення благоустрою та озеленення. У місті та старостинських округах висаджено більше півтисячі дерев різних сортів.