СЕСІЙНИЙ ДЕНЬ У РАДИВИЛІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ: У ВІВТОРОК, 23 ЛИСТОПАДА, ДЕПУТАТИ ЗІБРАЛИСЬ НА ЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ.

Під час голосування було опрацьовано більше 60 питань порядку денного.

Так, зокрема, одними із перших депутати підтримали проекти рішення

«Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» на 2022-й рік. Як підкреслив міський голова Микола КАРАПЕТЯН, відповідно до цих програмних кроків відбувається постійна підтримка закладу охорони здоров’я, його матеріально-діагностичне оснащення.

В результаті реалізації програми, жителям територіальної громади буде забезпечено належний рівень і якість надання вторинного рівня медичної допомоги. Депутати також затвердили фінансовий план КНП «Радивилівський центр ПМСД» на наступний рік, в якому також визначено основні фінансові механізми діяльності медустанови.

Рішенням сесії внесено зміни до місцевого бюджету (доповідав Ю.КУБІТ, начальник фінансового відділу міської ради), а також розширено перелік адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради. Відтепер через ЦНАП можна буде вирішувати і питання отримання дозвільних документів з будівництва об’єктів нерухомості (доповідала Марія ПАСТУХ, начальник відділу забезпечення надання адміністративних послуг міської ради).

Відповідні рішення було ухвалено з питань, які регулюють земельні відносини жителів територіальної громади (доповідала Наталія КУЧЕРЕНКО, начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою міської ради). Зокрема, земельні ділянки комунальної власності у селах Бугаївка Балки, Підзамче за підсумками голосування включено до переліку інвестиційно-привабливих.

В подальшому, це відкриває перспективу із залучення інвестицій у громаду та реалізації нових інвестиційних проектів.

Обговорюючи принципи організації використання земельного фонду громади, дотримання раціонального управління земельними ресурсами, міський голова звернув увагу, зокрема, і на необхідності збереження громадських пасовищ на потреби сільських населених пунктів з метою унеможливлення подальшої їх безпідставної передачі у власність.