Від депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету, з почуттям глибокої поваги і шани адресуємо щирі вітання з професійним святом!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, підтверджуючи важливу істину: якщо є урожай, то серед людей мир і спокій. Нині українці мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці.

Завдяки вам, шановні працівники сільського господарства, полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва, - міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту.

Нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту краю, на якому щедро родять ваші ниви!

Міський голова Микола Карапетян