У понеділок, 15 листопада, в Радивилові з робочим візитом перебував начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області О.Ю Камишанський, який взяв участь у відкритті фронт-офісу в міському відділенні поліції.

Поліцейський фронт-офіс — це приміщення, власне з якого починається відділення поліції. Використання найсучасніших методик, логістика та оновлена техніка дозволяють швидко та якісно отримати будь-яку послугу населенню: консультацію, зареєструвати звернення та дізнатися про результати звернення, написати заяву про вчинення правопорушення або втрату документів, записатися на особистий прийом, дізнатися інформацію про кримінальне провадження, у якому громадянин є потерпілою стороною та залишити відгук про роботу поліцейських. Фронт-офіс — це не просто ремонт приміщення чи його облаштування. Це кардинально інший підхід до відвідувачів, адже основний критерій оцінки роботи правоохоронців — довіра громадян. Тому кожен, хто звернеться із тих чи інших питань до поліції, зможе особисто побачити, як працюють її працівники, а відкритий простір із системою відеоспостереження дозволяє забезпечити дотримання прав громадян.  

Цього ж дня О.Ю Камишанський, разом з начальником відділення № 2 (місто Радивилів) Дубенського РВП, старшим лейтенантом поліції А.В. Наконечним, провели зустріч з Радивилівським міським головою М.А.Карапетяном. У ході наради було обговорено стан охорони правопорядку у населених пунктах територіальної громади, питання розширення плідної співпраці правоохоронних органів з органами місцевого самоуправління.

Наш кор..