А селам Підзамче та Сестрятину - обладнання для  встановлення антивандальних спортивних майданчиків.

За сприяння народного депутата України від Дубенського виборчого округу Олександра Аліксійчука, в Радивилівську громаду надійшла субвенція з державного бюджету – на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Сума субвенції складає 2 200 000,00 грн.

Кабмін затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Згідно з поданими народним депутатом Олександром Аліксійчуком пропозиціями щодо залучення коштів соціально-економічного розвитку у третьому кварталі, на 154 округ надійде 10 млн грн. Ці кошти використовуватимуться для реконструкції соціальних об’єктів, придбання спортивних дитячих майданчиків, закупівлі медичного обладнання тощо.

Рішенням позачергової 18-ї сесії міської ради, яка відбулась у п’ятницю, 12 листопада , міські депутати затвердили зміни в розподілі доходів та видатків місцевого бюджету на 2021-й рік.

Відтак, субвенційні надходження будуть спрямовані на придбання спеціалізованого медичного обладнання в КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» (гастроскоп з аксесуарами та колоноскоп з аксесуарами), а також на закупівлю обладнання спортивних майданчиків  для старостинств с.Підзамче та с.Сестрятин. У зв’язку з цим, відповідні зміни внесені у програму соціально-економічного розвитку громади на 2021—2025 роки.

Крім того, депутати затвердили перерозподіл залишку освітньої субвенції та запланували фінансування на придбання обладнання для їдальні (харчоблоку) закладу загальної середньої освіти – Радивилівського ліцею №2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради.

Опрацьовуючи питання порядку денного, у сесійний день міська рада прийняла Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Радивилівської територіальної громади (доповідав Віктор Ісюк, перший заступник міського голови), а також затвердила план природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього природного середовища Радивилівської ТГ на 2021 рік. Йдеться про розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів громади, розроблення детального плану території для будівництва та експлуатації полігонів ТВП за межами населених пунктів сіл Немирівка, Башарівка, Підзамче.