Запаси антибактеріальних засобів отримала і Радивилівська центральна міська лікарня. Препарат «Цефинак», який  є антибіотиком широкої бактерицидної активності, та застосовується, в тому числі, і при інфекціях верхніх та нижніх дихальних шляхів, для потреб пацієнтів Радивилівського медзакладу сьогодні передали настоятель храму Святого Олександра Невського о.Вячеслав разом із настоятелем Свято-Введенського храму о.Юрієм.

Директор КНП «Радивилівська центральна міська лікарня» Федір Стецюк подякував священикам за хорошу, благу справу. І назвав таку волонтерську допомогу дуже вчасною та доречною.

За його словами, починаючи з цього тижня, в радивилівському медзакладі вже розгорнуто ковідне відділення на 20 ліжок. Тут хворі перебуватимуть на кисневих концентраторах. Для госпіталізації пацієнтів вже перепрофільоване терапевтичне відділення лікарні.

- Тож всі передані препарати будуть спрямовані на лікування хворих на коронавірусну інфекцію, - зазначив Федір Стецюк. І додав: в Радивилівську лікарню будуть госпіталізовуватися хворі на COVID-19 з легкою та середньою дихальною недостатністю. При клінічних станах з важкою пневмонією та важкою дихальною недостатністю хворих будуть  скеровувати у Дубенську центральну міську лікарню.

Наталка Янчин