Ще десять додаткових контейнерів-сіток  із спеціальним маркуванням днями було розвезено та встановлено  Радивилівським КП «Комунальник» по міських вулицях.

Таким чином, продовжується робота в напрямку підвищення екологічної культури населення і покращення санітарного стану та загального благоустрою міста.   До того ж, за виручені від продажу вторсировини кошти підприємство в подальшому зможе замовляти додаткову кількість спецконтейнерів на потреби територіальної громади.

  • Для зручності мешканців обирали підходящі локації як в приватному секторі, так і  біля багатоповерхівок, - зазначив директор КП «Комунальник» Андрій Ковальов. І додав: ще вісім контейнерів-сіток для збору пластику підприємством було виготовлено та розміщено по Радивилову і торік. Тож на сьогодні до функції  часткового сортування сміття задіяно 18 спеціалізованих сіток для ПЕТ-відходів.

При цьому комунальники наголошують: не треба плутати контейнери для збирання пластику, який потім підприємство спрямує на вторинну переробку, з універсальними сміттєвими баками. Згідно з правилами користування, заборонено викидати в такі контейнери будь-яке інше сміття окрім ПЕТ-пляшок! Вони також не призначені для різного типу пластикових виробів -  мисок, дитячих іграшок та іншого.

Вивантаження зібраного пластику відбуватиметься по мірі його накопичення, ймовірно, раз на 5-10 днів.