ПОВНІСТЮ ОНОВИЛИ ЗНОШЕНЕ АСФАЛЬТОБЕТОННЕ ПОКРИТТЯ ПРОЇЖДЖОЇ ЧАСТИНИ НА МІСЬКІЙ ВУЛИЦІ СТРИЖАКА

Радивилівськоюміською радою завершено ремонт окремих ділянок дорожнього покриття на вулиці Стрижака в м.Радивилів.

Довжина відремонтованої ділянки – 511 метрів, загальна площа оновленої ділянки – 2588 м.кв.

На ділянках, що підлягали ремонту, повністю знято старе асфальтобетонне пошкоджене покриття. Підрядною організацією здійснено влаштування підстильного та вирівнювального шарів основи дороги із щебеневої суміші, обробленої цементом. Проведено розливання в’яжучих матеріалів та вкладання 7-сантиметрового асфальтобетонного покриття. Встановлено нові дорожні знаки, а до кінця листопада буде нанесено і дорожню розмітку, зазначають у міській раді.

Попередній капітальний ремонт асфальтного покриття цієї вулиці був проведений у 2011-2013 роках з метою перенаправлення інтенсивного руху великовагового та габаритного транспорту з вулиці Почаївська, яка проходить центральною частиною міста і є одночасно дорогою державного значення Н-02.

Рух даною міською дорогою створював незручності його жителям, призводив до утворення тріщин в фундаментах та фасадах житлових будинків, розташованих вздовж вулиці.

Разом із тим, мінімізовано виникнення аварійних ситуацій та зменшено рівень шкідливих викидів від автотранспорту.

В даний час проїжджа частина на вул.Стрижака  забезпечує напружений  рух великовагового автотранспорту, що здійснює перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів.

За роки експлуатації при значному навантаженні, покриття дороги отримало значні дефекти – ями, вибоїни, колійність, просідання, сітку тріщин.

Ремонт проїжджої частини на вулиці Стрижака було закладено в програму соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Наталка Янчин