ФАХІВЦІ, ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАД РІВНЕНЩИНИ, ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ.

З доповіддю про організацію адміністрування в питаннях соціального захисту населення у Радивилівській міській територіальній громаді, - виступила Катерина Наконечна, начальник відділу соціального захисту населення Радивилівської міської ради.

Відповіді на головні запитання щодо концептуальних підходів побудови інтегрованої системи соціального захисту населення та моделей адміністрування на рівні територіальної громади в умовах децентралізації учасникам семінару-тренінгу надав Віталій Музиченко, заступник Міністра соціальної політики України.

Під час дводенних онлайн-засідань значна увага приділялась впровадженню автоматизованої системи надання адмінпослуг соціального характеру мешканцям територіальних громад, організації виконання повноважень та функцій у сфері забезпечення прав дітей на рівні громади, комплексній оцінці ситуації планування розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей в територіальних громадах.