ЗА ОСНОВНИМ З КРИТЕРІЇВ -  ІНТЕНСИВНИМ ГРАФІКОМ ПРОВЕДЕННЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАХОДІВ.

МІСЬКИЙ ПАРК  ВИЗНАНИЙ ТАКОЖ ОДНІЄЮ З УСПІШНИХ СПОРТИВНИХ ЛОКАЦІЙ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ.

В рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» визначили переможців конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області за результатами роботи у жовтні. Відповідно до Положення, оцінювання роботи координаторів проводиться через створені сторінки проєкту у соціальній мережі «Фейсбук» за цілою низкою критеріїв. Про це зазначають на сторінці у фейсбуці «Спорт для всіх».

Фізкультурно-оздоровчі заходи у рамках соціального проєкту можуть включати в себе організацію:

-маршрутів із спортивного орієнтування; рухливих ігор з елементами спорту за участю провідних спортсменів, спортивних заходів, вікторин, естафет; занять із ознайомлення з новими видами спорту та рухової активності; майстер-класів та показових виступів спортсменів з різних видів спорту; виконання комплексів фізичних вправ помірної інтенсивності.

Обов?язковою вимогою жовтневого етапу була участь у заходах осіб з інвалідністю, студентської молоді та осіб похилого віку, проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для сімей.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в жовтні сформувалась таким чином: 1 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький; 2 місце – Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович; 3 місце – Радивилівська ТГ, координатор Андрій Мамчур.

З РОБОТОЮ МІСЬКОГО ПАРКУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ НА СТОРІНЦІ У Фейсбук за посиланням: Активні парки (Радивилівська ТГ).