ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКО-ІНІЦІАТИВИ «GREENING OF THE PLANET»

Її мета – мільйон людей мають висадити мільйон дерев в понад ста країнах світу.

До участі в цьому проекті долучились вже 138 країн, активно підтримують ініціативу зі збільшення зелених насаджень у своїй громаді і радивилівці.

Сьогодні справжньою командою об’єдналися довкола важливої еко-ідеї місцеві освітяни, учнівство, активна молодь, працівники з благоустрою Радивилівської міської ради – разом висадили по 40 саджанців дубів та беріз вздовж центральної вулиці міста – О.Невського.

На підтримку відновлення екосистеми землі виступили і наймолодші жителі територіальної громади – так, зокрема, учні опорного освітнього закладу, Радивилівського ліцею №2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради, а також вчителі та адміністрація, висадили на прилеглій території вишні. В усіх старостинських округах громади здобувачі освіти та педагоги також стали частиною великої всеукраїнської ініціативи. Гуртом потрудилися задля збільшення зелених насаджень, закладали біля шкіл нові алеї плодово-ягідних дерев.

«Зелена» акція покликана не лише змінити еко свідомість людей у всьому світі, привчити шанобливо ставитися до природи, але й покращити стан довкілля.

Адже висаджування дерев є ефективним інструментом у боротьбі з шкідливими викидами та підвищує концентрацію кисню у повітрі. Загалом, що більше дерев висадимо, то здоровіші будемо!