МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ КАЧУРЕЦЬ, ЯКИЙ СЬОГОДНІ, 21 ЖОВТНЯ, ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ ПОВАЖНЕ 80-РІЧЧЯ, Є ТАКОЖ НАЙСТАРШИМ У КОГОРТІ ЧОРНОБИЛЬЦІВ-ЛІКВІДАТОРІВ КОЛИШНЬОГО РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ.

З нагоди щедрого ювілею домівку Михайла Григоровича, де він нині проживає разом із дружиною,  відвідали побратими-ліквідатори: голова  Радивилівського об’єднання «Союз Чорнобиль України» Іван Миколайович Степанюк, його заступник Іван Миколайович Воронко, а також голова Радивилівської ветеранської організації Василь Андрійович  Бондар. Як і годиться в такий особливий день -  з квітами, цінним подарунком та Почесною грамотою Радивилівської міської ради – за високе почуття обов’язку при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, активну життєву позицію та з нагоди 80-річчя, вони побажали ювілярові міцного здоров’я, сімейного тепла, добра і благополуччя.

Привітавши також і від імені міського голови Миколи Карапетяна найстаршого, і за всі ці роки – одного із найбільш активних членів спілки, голова ветеранської організації Василь Бондар справедливо зазначив, що Чорнобильська трагедія залишила по собі багато скалічених доль і  хвороб. Але якби не люди, які пожертвували собою під час ліквідації її жахливих наслідків, невідомо, як би склалась подальша ситуація для наступних поколінь. А тому на життєві потреби таких людей різних професій – пожежників, правоохоронців, медиків, які  героїчно захистили Україну та весь світ від руйнівної дії радіації, у нашій громаді звертається постійна увага.

 Михайло Григорович Качурець був задіяний до ліквідації наслідків техногенної аварії в Чорнобилі з лав органів внутрішніх справ району, де нинішній ювіляр пропрацював довгих 26 років.