Протягом дев’яти місяців цього року до зведеного бюджету Радивилівські, Крупецькі та Козинські працедавці спрямували 118,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Рівень сплати до минулорічних показників зріс на 20 мільйонів гривень або на 20,4 відсотки.

Місцеві бюджети громад отримали 89,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що перевищує показники відповідного періоду 2020 року на 15,6 млн гривень. Відповідно до державного бюджету мобілізовано 29,1 млн  грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 4,5 млн. грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найбільшими платниками податку на доходи фізичних осіб відповідного регіону є ТОВ «Радивилівмолоко», ДП «Радивилівський КХП», ТОВ «Агролан Крупець», ТзОВ «ВКП «Щедра нива», ТзОВ «Юрмія».

У податковій службі Радивилівської ДПІ наголошують, що лише офіційні робочі місця гарантують громадам стабільні надходження податку на доходи фізичних осіб. Працівник, який працює легально, може розраховувати на соціальні гарантії від держави у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX