Радивилівська міська рада успішно реалізовує проекти для всіх, хто небайдужий до спорту:

Нові глядацькі трибуни для спортивних вболівальників на стадіоні ,,Колос,,

Поліпшення тренувальної бази в міській комплексній дитячо-юнацькій спортшколі;

Облаштовані комфортні душеві для юних спортсменів

Мультифункціональний майданчик нового покоління для шести ігрових видів спорту - міський парк;

Спортивне поле з антитравматичним настилом - Радивилівський ліцей 1;

Територія адреналіну: скейт - парк для занять екстремальними видами спорту;

Тренажерні центри з сучасним обладнанням в місті та старостинських округах.

Вулична спортивна локація - тренажерний майданчик, Радивилів. СПОРТ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ! Є УМОВИ, ЩОБ В ГРОМАДІ БІЛЬШАЛО СПОРТИВНО АКТИВНИХ. БІЛЬШАЛО ЧЕМПІОНІВ


Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

За всіх часів людство прагне бути здоровими духом і тілом. Адже спорт не тільки примножує здоров'я, він загартовує характер і волю. Радивилівська громада гучно славиться своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це пріоритет розвитку нашої молоді. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, а також їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів це наша мета, яка вже має не один успішний результат. Це сучасні спортивні проекти - майданчики із штучним покриттям у міському парку відпочинку та Радивилівському ліцеї№1, це скейт-парк для екстремальних видів спорту і тренажерні центри у наших старостинських округах. У День, який вважається святом всіх причетних до спорту, бажаю здоров’я і довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Радивилівський міський голова Микола Карапетян