НА КОНКУРЕНТНИХ ЗАСАДАХ ( У ФОРМІ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ) РАДИВИЛІВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ БУЛО ПЕРЕДАНО В ОРЕНДУ НА 14 РОКІВ ДВІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

Цільове призначення ділянок - ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площа кожної - 3, 7370 га. Ліцитатором (виконавцем земельних торгів) виступив Сергій Букацький, ППФ «Експерт-Рівне».

Відповідно до вимог чинного законодавства, виконавцем торгів здійснено оголошення у засобах масової інформації, при цьому, відповідне повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті Держагеокадастру України. Для участі в земельних торгах оформили та подали заяви 4 учасники. Стартова ціна розміру річної орендної плати становила 12 відсотків від нормативної грошової оцінки. В результаті здійснених аукціонних кроків розмір річної орендної плати за лот №1 зріс до 46, 07628 відсотка, а за лот №2 – до 46, 31621 відсотка від нормативної грошової оцінки. В підсумку, проведення Радивилівською міською радою земельних аукціонів є відкритим та прозорим способом надання земельних ділянок в оренду, ефективним засобом істотного збільшення надходжень до місцевого бюджету. За результатами відкритих земельних торгів Радивилівською міською радою укладено із переможцем відповідний протокол з подальшим проведенням реєстрації в Державному реєстрі.