Випускне свято відбулось в Радивилівському професійному ліцеї: свідоцтва про закінчення повної загальної середньої освіти та дипломи кваліфікованих робітників було урочисто вручено 119-ти юнакам та дівчатам, які цього літа вирушають за поріг ліцею у самостійне життя.

... Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомих аудиторіях, напутні настанови мудрих викладачів.

Для 119-ти випускників цього навчального закладу, які здобували фах за професіями «Муляр-штукатур. Лицювальник. Плиточник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору», «Кухар. Кондитер» настала мить, яку можна сприймати як першу сходинку до дорослого життя. Ліцей у барвах квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок – викладачі, учні, їх батьки зібралися єдиною родиною, щоб привітати гордість ліцею – його випускників - з початком нового життєвого етапу. А ще пригадати, якими ж були ці роки навчання та здобуття професійного досвіду.

Підтримати і розділити радість та хвилювання випускників прийшло багато гостей. До випускників з привітаннями звернулися, зокрема, виконуючий обов'язків директора Віталій Альонов, гість свята - заступник Радивилівського міського голови Олександр Пастух, заступник директора з навчально-виробничої роботи Віктор Залужний.

З особливою шаною випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідного ліцею — не тільки за спогадами, а й за радістю і мудрою порадою.

Щемних та сердечних емоцій були сповнені звернення учнів до батьків, котрі всіляко підтримували своїх синів та доньок на шляху здобування знань, зігрівали душевним теплом і захищали від буденних негараздів.

Професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій, злагоди та миру побажали випускникам викладачі і майстри виробничого навчання.

В свою чергу, дипломована молодь подарувала гостям, учителям, вихователям, майстрам красиві творчі вітання. Усі разом, серед святкових декорацій свого випускного літа, найстарші учні ліцею затанцювали ніжний, як сама юність, вальс.