Одним із основних завдань органу пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Досягнення даної мети, відновлення засудженого у соціальному статусі повноправного члена суспільства, повернення його до загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві неможливо без участі широкого кола громадськості, що є одним із основних принципів державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Громадський вплив і контроль за поведінкою засуджених дозволить досягти мети виправлення та формування у суб’єктів пробації стійкої мотивації до змін, відмови від протиправної поведінки, розуміння переваг загальнолюдських цінностей.

 З метою більш тісної співпраці, щодо покращення індивідуально-профілактичної та соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Радивилівського районного сектору, начальником сектору Віктором Гаврилюком, було проведено зустріч з пастором релігійної громади Церкви Євангельських християн-баптистів в м. Радивилів Андрієм Романюком.

В ході зустрічі оговорювалось питання взаємодії сторін щодо можливості надання допомоги та послуг, а також здійснення волонтерської діяльності у роботі із суб’єктами пробації, що перебувають на обліку Радивилівського районного сектору, які б в подальшому вплинули на мінімізацію виявлених криміногенних потреб, таких як житло, освіта, робота, матеріальне становище, зловживання алкоголем, стосунки з рідними та близькими та у суспільстві. Оскільки особи, які перебувають у конфлікті із законом, в переважній їх більшості належать до вразливих груп населення та знаходяться у складних життєвих обставинах, що і є першопричиною вчинення ними кримінальних правопорушень.

По завершенню зустрічі було узгоджено позитивні напрями взаємодії сторін та укладення в подальшому меморандуму про співробітництво.

 

Начальник Радивилівського

районного сектору  Віктор ГАВРИЛЮК