Орієнтуючись на сучасні тенденції у виготовленні містобудівної документації, Радивилівська територіальна громада одна із перших на теренах колишнього району отримала доступ до Порталу державної електронної системи у сфері будівництва. Це дає змогу забудовникам нашої громади отримувати всі необхідні документи на будівництво безпосередньо в місцевих органах містобудування та архітектури, без потреби звернень до відповідних структур теперішнього районного центру в Дубні.

Реєстр будівельної діяльності забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік інформації про об’єкти та учасників будівництва і зв’язки між ними. Електронною системою здійснюється автоматична реєстрація і внесення відповідних відомостей (даних) до Реєстру будівельної діяльності. Портал державної електронної системи у сфері будівництва  надаватиме відкритий доступ до відомостей нового Реєстру будівельної діяльності, а також актуальну статистику щодо наданих послуг, оновлювану у реальному часі, онлайн-консультації через чат-бот та калькулятор для визначення класу наслідків будівель. Інформації на порталі Електронної системи розміщується без необхідності прийняття будь-яких розпорядчих актів чи рішень посадових осіб.

Доступ замовників до результатів адміністративних послуг, що надаються за допомогою Електронної системи, здійснюється через електронний кабінет користувача Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”.

Відділом містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи і охорони праці Радивилівської міської ради вже розпочато роботу з видачі будівельних паспортів на забудову присадибних земельних ділянок, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки з реєстрацією виданих документів на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.

За інформацією Миколи Ярощука, начальника відділу-головного архітектора Радивилівської міської ради, на сьогоднішній день напрацьовуються перспективи доступу відділу до Порталу ДЕССБ в частині ведення реєстру адресних номерів. Таким чином, невдовзі буде формуватися перший банк даних щодо присвоєння адрес об’єктів будівництва та об’єктам нерухомого майна на території Радивилівської громади.