Радивилівською міською радою укладено договір із КП «Комунальник» про взаємне співробітництво в напрямку отримання знеособленої інформації з реєстру тергромади. Це дасть можливість підприємству володіти актуальною інформацією про кількість членів того чи іншого домогосподарства, які отримують послуги з водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів на території громади.

Цифровізація стрімко входить у наше щоденне життя: онлайн видача довідок, оформлення бізнесу, тощо – це те, що виділяє нас у світі. Радивилівська міська рада теж не стоїть осторонь цих процесів. Уже декілька років, як у міській раді функціонує електронний реєстр мешканців тергромади, завдяки якому значно спростилася реєстрація місця проживання громадян, видача різноманітних довідок, ведеться належний облік жителів громади. А відтепер реєстр буде слугувати ще й для спрощення отримання споживачами послуг комунального підприємства міської ради «Комунальник»: відповідний договір про взаємне співробітництво щодо отримання знеособленої інформації з реєстру тергромади підписали Радивилівський міський голова Микола Карапетян та директор КП «Комунальник» Андрій Ковальов. Таким чином, комунальне підприємство матиме змогу отримувати актуальну інформацію про кількість членів того чи іншого домогосподарства абонентів, які отримують послуги з водопостачання і водовідведення, вивезення твердих побутових відходів на території громади.

Міська рада завжди готова до співпраці і пропонує також іншим підприємствам, які надають житлово-комунальні послуги, отримання доступу до реєстру тергромади.