В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЛІНІЙКИ З НАГОДИ СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

У святкових та хвилюючих інтонаціях минає травень для цьогорічних випускників. Закінчилось шкільне навчання, срібний дзвоник покликав учнівство на літні канікули. А найстарших здобувачів освіти  територіальної громади – у самостійне студентське життя.

Довгі роки навчання завжди мають красивий та щемний серцю фінал: спільною родиною біля стін рідної школи збираються учні, батьки та вчителі,  аби згадати неповторний час, насичений радістю, першими досягненнями, підвести головний підсумок, висловити подяку та дати важливі  напутні поради молоді, яка вже розправила крила для далекого самостійного польоту.

У четвер, 27 травня, святкові лінійки з нагоди свята останнього дзвоника відбулись для випускників 9 та 11-х класів Радивилівського ліцею №1, Дружбівського та Підзамчівського ліцеїв. У п’ятницю, 28 травня, на останній урок в цьому навчальному році зібрались учні Сестрятинської гімназії, Башарівської та Копанівської філій опорного закладу - Радивилівського ліцею №2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради.

В самому ж опорному закладі срібна пісня прощального шкільного дзвінка зібрала учнівство та педагогів у суботу, 29 травня. У самостійний політ зі стін рідної школи в понеділок, 31 травня, вирушили найстарші учні Немирівського ліцею.

Як повідомили у відділі освіти, культури, туризму молоді та спорту Радивилівської міської ради, цьогоріч 211 учнів закінчують навчання в 9-их класах та 103 учні в 11-их класах.