Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Радивилівської міської ради

 

У конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, знання законодавчих та нормативних документів в органах місцевого самоврядування, розпорядчих документів, методичні матеріали фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності, практику застосування нормативно-правових актів, щодо напрямів діяльності відділу,  навички досвідченого користування комп’ютерною технікою.          

Додаткова інформація, щодо основних функціональних  обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. (063)0311099 або за адресою :    м. Радивилів, вул. Паркова, 5 ( відділ організаційно-кадрової роботи Радивилівської міської ради).

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Радивилів,   вул. Паркова, 5 (відділ організаційно-кадрової роботи Радивилівської міської ради).