За почесну перемогу їй було вручено відзнаку «Кращий адміністратор ЦНАПу з «Вуликом», а також  сучасний планшет, що, враховуючи активний темп цифрової трансформації, сприятиме ще більш продуктивній організації щоденної роботи.

 

Привітання за високі досягнення та результативну участь в конкурсі  Ірині ЮРКОВСЬКІЙ висловив Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН, відзначивши високий рівень організації надання жителям громади адміністративних послуг колективом ЦНАПу. Побажавши подальших успіхів у професійній діяльності, він вручив Ірині ЮРКОВСЬКІЙ диплом проєкту.

Інформаційна система "Вулик" реалізується Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з "Академією електронного управління" та компанією "soft Xpansion" в межах проекту "EGO4UKRAINE" Програми "U-LEAD з Європою". Майже дві сотні центрів надання адміністративних послуг по всій Україні користуються вказаною програмою електронного документообігу «Вулик».

Починаючи з 2020-го року, Радивилівський ЦНАП теж успішно працює у системі електронного документообігу «Вулик». Така програмна платформа суттєво підвищує якість надання адмінпослуг, а також забезпечує надійне зберігання й захист персональної інформації громадян. Відтак, у 2020-му році за допомогою вказаної електронної системи документообігу було опрацьовано 5 695 звернень, з них адміністратором Іриною Юрковською опрацьовано 2 812 звернень.