Відбулось пленарне засідання позачергової 7-ї сесії Радивилівської міської ради, на якому депутатами було опрацьовано та прийнято відповідні рішення з понад тридцяти питань порядку денного.

В світлі освітніх змін в державі, пов’язаних із реформою децентралізації, в ході голосування міські депутати надали згоду щодо реорганізації Бугаївського та Сестрятинського дошкільних закладів. Одноголосною більшістю було підтримано, зокрема, і проекти рішень про встановлення обмежень щодо загального водокористування на водних об’єктах; про резервування  земельних ділянок для учасників АТО/ООС, про включення земельних ділянок до інвестиційно-привабливих, визначених для реалізації права власності (оренди) на конкурентних засадах у формі аукціону.

За підсумками сесійного засідання затверджено нові тарифи на соціальні послуги, що надаються фізичним особам відділенням соціальної допомоги вдома Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Розглядаючи проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Радивилівської міської територіальної громади на 2021 рік», міська рада погодила надання поточних трансфертів  КНП «Радивилівська центральна міська лікарня» та КП «Комунальник».