У ЧЕТВЕР, 25 БЕРЕЗНЯ, ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На розгляд пленарного засідання було винесено півтора десятки питань.

Доповіддю про організацію роботи з дотримання правил благоустрою, покращення санітарного стану, озеленення території Радивилівської територіальної громади, засідання міськвиконкому розпочав Микола Грановський, спеціаліст з благоустрою, екології та земляних робіт міської ради. Заслухавши та обговоривши звітну інформацію виконання заходів та плану роботи з благоустрою у 2020-му році, виконавчим комітетом було ухвалено подальші кроки, що стосуються виконання програми благоустрою населених пунктів Радивилівської ТГ на 2021 рік, затвердженої відповідним рішенням міської ради. Так, зокрема, спеціалісту з благоустрою, екології та земляних робіт доручено проводити роботу із систематичного та дієвого контролю за дотриманням Правил благоустрою як жителями Радивилівської територіальної громади, так і керівниками підприємств, установ, організацій, приватними підприємцями.

Про підсумки минулорічної роботи із забезпечення громадського порядку та безпеки, запобігання адміністративним та кримінальним правопорушенням, повідомив керівник громадського формування «Граніт» Віктор Ползіков. В узагальненій статистиці підсумовано, що членами формування, спільно з працівниками поліції, здійснено 95 рейдів,  всього за 2020-й рік виявлено 170 порушень. Найчастіше «Гранітом» фіксувались такі адміністративні правопорушення, як поява в нетверезому стані та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях - 18 випадків, виготовлення, придбання та збут самогону - 4, дрібне хуліганство – 4, торгівля у невстановлених місцях – 20; спільно з міською радою виявлено 3 порушення правил благоустрою населених пунктів. Найбільш чисельними серед зафіксованих порушень були недотримання правил паркування транспортних засобів місцевими водіями – 60, та куріння тютюнових виробів у заборонених місцях – 60.

Забезпечуючи громадський порядок та безпеку на території міста та громади,

громадське формування «Граніт» активно взаємодіє з відділенням поліції №2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. При виявленні порушень члени «Граніту»  уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення з подальшим скеруванням їх на розгляд суду.

Заслухавши інформацію Олени Пісарєвої, начальника служби у справах дітей Радивилівської міської ради, рішенням виконавчого комітету було утворено міждисциплінарну команду з питань забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також затверджено її персональний склад.

За зразкове виховання дітей в сім’ї для представлення до присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» висунуто кандидатуру жительки м.Радивилів, громадянки В.1979 р.н.,  яка народила і виховала п’ятеро дітей до восьмирічного віку.

Під час розгляду питань з порядку денного, серед іншого, виконавчим комітетом Радивилівської міської ради взято до відома та виконання розпорядження голови Дубенської районної державної адміністрації від 11 березня 2021 року №76 «Про організацію та проведення в Дубенському районі призову громадян України  на строкову військову службу навесні 2021 року». Відповідно, старостам старостинських округів громади доручено сприяти в організації відповідних підготовчих заходів, а у квітні-червні провести  оповіщення призовників на строкову військову службу.

На пленарному засіданні також було затверджено орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на квітень 2021-го року.