Радивилівською міською радою був організований черговий аукціон з продажу права оренди  на три земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які перебувають у комунальній власності. Виконавцем аукціону виступило ППФ (приватне підприємство-фірма) «Експерт-Рівне».

Об’єктами торгів стали три лоти - земельні ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Радивилів Дві з них, площею 3050 та 2100 метрів квадратних, відповідно, розташовані за адресами по вул. О.Невського, 73Є та по вул. О.Невського, 73Ж; ще одна земельна ділянка, площею  400 метрів квадратних, розташована на вул. Кременецька,105 Ц.

За результатами аукціону земельні ділянки були надані в десятирічну оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Як зазначив ведучий аукціону - ліцитатор Сергій Букацький, оголошення про проведення цих земельних торгів було розміщене на офіційному вебсайті Держгеокадастру. Заяви на участь у аукціоні та всі інші необхідні документи надійшли як від фізичних осіб – громадян України, так і від фізичних осіб – підприємців. Загалом, на земельні торги  зареєструвалися шість учасників, на кожну зазначену ділянку подано по дві заяви. Стартова річна орендна плата була затверджена рішенням міської ради і становила 4 відсотки від нормативної грошової оцінки. Протокол процесу проведення торгів та його відеофіксація опубліковуватимуться на сайті Держгеокадастру.

Від початку цього року  Радивилівською міською радою проводиться вже шостий за рахунком аукціон - з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету від орендної плати за користування землею як від громадян, так і від суб’єктів господарювання.  Учасники відкритих торгів, які пропонують більшу ціну,  отримують право на подальше укладання договору оренди. І вже відповідно до призначення земельної ділянки здійснюватимуть там свою діяльність.