Щиросердечно вітаю жителів нашої територіальної громади, всієї Радивилівщини із важливою й знаменною історичною датою – річницею визволення міста від фашистських загарбників в роки Другої Світової війни!

19 березня є особливим днем для нашого міста: 77 років тому Радивилів був героїчно звільнений від німецько-фашистських загарбників.

У цей день низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю  воїнів, які віддали власне життя в жорстокій битві за свободу, чий шлях на війні завершився під скромними обелісками.

Ми вдячним словом згадуємо сміливців, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом. Велику жертву приніс народ України: чи не кожна місцева родина також на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких людей. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Висловлюємо слова глибокої людської шани краянам, які героїчно боронили  рідну землю зі зброєю в руках, а також самовіддано працювали у тилу, відбудовували її  з повоєнної розрухи.   

Низький синівський уклін Вам, учасники війни, творці Великої Перемоги! Завдяки вашому подвигу ми отримали змогу жити у  незалежній державі. Ваша мужність назавжди в пам’яті нових поколінь українців. Для нас Ви правдивий голос  історії нашої держави, приклад незламності духу та патріотизму.

Від усього серця зичу Вам затишку в душі, хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим! Також бажаю всім жителям нашої Радивилівщини добра, миру і злагоди, міцного здоров’я, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання  рідного краю та зміцнення нашої держави.

Нехай життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Радивилівський міський голова Микола Карапетян