За підсумковими балами першого раунду конкурсу для Центрів надання адміністративних послуг, що працюють в інформаційній системі «Вулик»,

у п’ятірці кращих була відзначена і адміністраторка Радивилівського ЦНАПу Ірина ЮРКОВСЬКА.

 

Учасників конкурсу оцінювали по чотирьох категоріях, які базуються на кількості заяв і консультацій, оброблених або проведених ЦНАПом за допомогою системи «Вулик». Для забезпечення повноцінної та недискримінаційної участі в конкурсі ЦНАПам невеликих населених пунктів або ТГ, організатори ділили абсолютні цифри на кількість населення, яке обслуговує ЦНАП. Отриманий тим чи іншим ЦНАПом бал означав  кількість зареєстрованих і/або наданих послуг і консультацій відносно 1000 населення.

Всіх переможців-адміністраторів буде відзначено дипломами проєкту EGOV4UKRAINE.

Крім того, кращих адміністраторів ЦНАПів, які працюють в інформаційній системі «Вулик», буде нагороджено планшетами, які допоможуть ще більш продуктивно організовувати щоденну роботу, враховуючи активний темп цифрової трансформації.

Інформаційна система "Вулик" реалізується Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з "Академією електронного управління" та компанією "soft Xpansion" в межах проекту "EGO4UKRAINE" Програми "U-LEAD з Європою".  Конкурс серед ЦНАПів триває з 1 березня 2021 року по 30 квітня 2021-го.