Вкотре яскраво відзначилися вихованці зразкового хореографічного колективу "SOULART" КЗ «Радивилівський міський Будинок культури» - керівник Кароліна Паскаль. Ансамбль став тричі призером на міжнародному фестивалі-конкурсі дитячих талантів, що проходив у м.Львові.

 

Масштабний мистецький захід під назвою "Місто Лева-2021" відбувся минулих вихідних. Тут зібрались не лише найкращі ансамблі та солісти України, але й іноземні гурти – в тому числі, і для встановлення творчих контактів та подальшого обміну досвідом роботи. Конкурс передбачав як дистанційне прослуховування колективів, так і їх виступи наживо. Три вікові групи відомого в Радивилові танцювального ансамблю демонстрували свою хореографічну підготовку на великій сцені. Презентували на огляд журі номери «Матроси», «Козацька вдача», «Добрий ранок, Україно», «Мама», «У ритмі джазу», «Соловей». Справжній фурор на конкурсі справили наймолодші «соулартівці» - отримали від всіх представників суддівської колегії максимальні десять балів. Загалом, кожна група зробили відмінний восьмиберезневий подарунок у вигляді кубків та грамот як творчій керівниці ансамблю, так і своїм мамам! Юні таланти нашого Радивилова впевнено вибороли у Львові три перших місця, завдячуючи наполегливій праці, високому рівню творчої майстерності та бажанню викладатися під час конкурсу, як і під час кожного виступу - на безкомпромісний максимум!

Вітаємо наших переможців та керівника зразкового хореографічного колективу "SOULART" КЗ «Радивилівський міський Будинок культури» Кароліну Паскаль з чудовими результатами!

Наталка Янчин