Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!
Без вас – матерів, дружин,сестер, доньок, колег неможливо уявити наш світ. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці. Вам, сучасним жінкам, притаманні мудрість і талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення й невтомність. Зберігаючи життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, ви залишаєтеся дбайливими берегинями домашнього огнища та родинних цінностей, і водночас ведете активну громадську діяльність.
Ваша висока професійність, терпіння, виваженість і мудрість, Ваша принциповість у роботі – вкрай важливі якості для вирішення складних завдань у нашій територіальній громаді, що постали перед нами у сьогоденні. Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають вас і ваші родини весняною повінню щастя і благополуччя! Зичу вам міцного здоров’я
й довголіття, милосердної долі й достатку, надійного чоловічого крила поруч, квітів – ніжних і духмяних. Нехай  ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов! Успіхів вам, миру, гарного святкового настрою, душевної гармонії, оптимізму та всіляких гараздів! Вічної вам весни і молодості!

Міський голова Микола Карапетян