У Радивилівській територіальній громаді початок тижня приніс час для креативу. Учні освітніх закладів міста та населених пунктів усіх старостинських округів у понеділок, 22 лютого, долучились до творчої акції під назвою «Снігова феєрія», організованої відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

 

 

В після урочий час старшокласники обох міських ліцеїв, а також вихованці та викладачі гуртків міського Будинку школяра, зібрались в міському парку відпочинку, щоб перетворити його на вітрину з дивовижних снігових скульптур. Головними проектами мистецької феєрії стала снігова автівка, будинок ельфів, символ року – віл. Кожен такий творили натхненно та гуртом, отримуючи радість і задоволення від веселого процесу. В перерві між роботою всі бажаючі могли почастуватися печивом та зігрітися теплим чаєм.

На фінішній прямій лютого радивилівський парк згуртував місцеву молодь довкола чудової зимової розваги. Цього ж дня творчу феєрію підхопили по всіх навчальних закладах територіальної громади: снігові скульптури ліпили просто попід шкільними вікнами.  Організатори висловлюють щиру вдячність учнівським та педагогічним колективам, які долучились до акції та продемонстрували креативність, здивували цікавими рішеннями. Наступного року, якщо цьому сприятимуть погодні умови,  Радивилівська ТГ не тільки повторить гарну ініціативу, але й додасть у її сценарій нову «родзинку».