Минає сім років від тих трагічних подій на Майдані, коли в центрі української столиці закипала в жилах кров, і від куль снайперів гинули наші співвітчизники. Ціною власного життя вони захищали ідеали демократії, європейське майбутнє України.

Небесна сотня – це наш біль, наші сльози і наш душевний щем вдячності. Ми не в праві забути ті морозні лютневі дні, коли Майдан перестав бути назвою місцевості, а став символом Свободи, бо саме там розгорнувся наймасштабніший протест у новітній історії України. Який, на жаль, мав жахливу  ціну – понад сотня передчасно обірваних життів…

Поминальним словом в переддень скорботної дати у Радивилівській територіальній громаді згадували криваві події  2013-2014 років. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулось громадське віче. Представники влади територіальної громади, працівники структурних підрозділів міської ради та місцеві жителі зібрались для спільної молитви. На знак вшанування світлої пам’яті загиблих під час подій Революції Гідності було оголошено хвилину мовчання. Секретар міської ради Інна Герасимчук, заступники  міського голови  Віктор Ісюк, Олександр Пастух, поклали до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, що в центрі Радивилова, живі квіти. Бо спомин про невинно убієнних згуртував живих цього дня. Учасники громадського віче також долучились до акції пам’яті, запаливши лампадки. Поминальне богослужіння провів отець Тарас (Сухожак), настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці з хористами.

У зверненні до громади священник зауважив, що саме на 20 лютого сім років тому  припав пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 чоловік.