Впродовж двох днів – 3 та 4 лютого, робоча група побувала у  сім’ях, в яких перебувають на вихованні статусні діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з метою перевірки їх умов проживання.

Представниками робочої групи, до складу якої увійшли Олена Пісарєва, начальник служби у справах дітей Радивилівської міської ради, Євгеній Федик, провідний спеціаліст служби, Лариса Надорожна, фахівець з соціальної роботи міського центру соціальних служб, Віктор Кузьмич, старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Дубенського районного відділу поліції, зверталась першочергова увага на тому, чи створено належні умови для проживання та розвитку дітей. А саме – облаштування окремої кімнати, місця для навчання, сну та відпочинку, забезпечення меблями  для зберігання одягу. Моніторингові візити у старостинства дали змогу провести первинну оцінку потреб таких сімей, поспілкуватися з опікунами та піклувальниками на предмет здійснення виховання дітей.

На сьогоднішній день, у зв’язку із приєднанням цих двох старостатів у адміністративний склад територіальної громади, Радивилівською міською службою у справах дітей триває затвердження порядку передачі особової документації стосовно нагляду за дотриманням прав усиновлення про 12 статусних дітей (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на цих територіях).

Під час рейду-обстеження паралельно вдалось реалізувати і корисну волонтерську ініціативу. Відтак, завдяки активній допомозі громадських активістів, дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відвезли  та роздали теплі речі -  одяг, взуття.  Крім того, службою у справах дітей Радивилівської міської ради досягнуто попередньої домовленості із регіональним представництвом інтернет-провайдера  «MATRIX»: реалізувати спільну мету, щоби дітей статусних категорій із Сестрятинського та Бугаївського старостинств безкоштовно забезпечтити під’єднанням до інтернет-мережі та, в подальшому,  безоплатним користуванням.