Відповідно до Закону України «Про пробацію», суб’єкти пробації мають право на роз’яснення своїх прав та обов’язків, отримувати інформацію про можливу допомогу і консультації.

25 січня 2021 року проведено робочу нараду між працівниками Радивилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та Радивилівським бюро правової допомоги. В ході зустрічі пріоритетними напрямками взаємодії визначено, зокрема, виконання принципу доступності безоплатної правової допомоги, виховання у представників соціально вразливих груп, правової культури та правової свідомості, надання правових консультацій, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги засуджених осіб.

По закінченню було обговорено проблемні питання та налагодження нових стратегій і концепцій в роботі з суб’єктами пробації та узгоджено роботу дистанційного пункту консультування, який буде діяти на базі Радивилівського районного сектору Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області - кожного першого вівторка місяця.