У списку учасників представлені директорка опорного освітнього закладу Радивилівської ТГ Тетяна Качан, а також директорка Немирівського ліцею Ірина Польова. Вони претендуватимуть на лідерство  в номінації «Керівник закладу освіти».  Вчителька Дружбівського ліцею Марія Філіпчук демонструватиме високий рівень професійної компетентності в номінації на краще викладання предмету «Трудове навчання».

 

На Рівненщині відбудеться ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року-2021». Загалом же, свою професійну майстерність на конкурсному огляді представлять 30 кращих вчителів області в номінаціях «Математика», «Українська мова та література», «Трудове навчання», а також «Керівник закладу освіти».

Як розповідають в обласному управління освіти і науки,  другий етап конкурсу відбудеться на початку лютого.

Так, будуть визначені 4 лідери, які представлятимуть область на Всеукраїнському рівні.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року», започаткований Міністерством освіти і науки України, проводиться з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників, підвищення фахового рівня та майстерності, популяризації передового педагогічного досвіду. За багаторічний період свого існування Конкурс набув особливої популярності серед творчих педагогів, які прагнуть до активного саморозвитку та успішної самореалізації у своїй професійній діяльності.