Під час пленарного засідання позачергової 3-ї сесії міської ради, яка відбулась в понеділок, 11 січня, депутатами затверджено комплексну стратегію, відповідно до якої впродовж року в місті та сільських населених пунктах налагоджуватимуть безпечне та комфортне середовище для проживання.

Загалом же, на перше в цьому році голосування було винесено півдесятка питань. Участь у роботі сесії взяли 25 депутатів із 26-ти обраних. Пленарне засідання провів Радивилівський міський голова Микола Карапетян.

Сесійний 2021-й рік розпочали із затвердження цільової програми з благоустрою. Перед депутатським корпусом виступив перший заступник міського голови Віктор Ісюк, який обґрунтував основні шляхи і механізм її реалізації. Комфорт, чистота, функціональність та порядок – це ті характеристики, що в усі попередні роки визначали вектор господарських процесів у місті, а від моменту об’єднання – і в населених пунктах громади.  У доповіді було підкреслено, що Радивилівською міською радою щорік проводиться доволі об’ємна робота у сфері благоустрою. Практично завершено монтаж зовнішнього вуличного освітлення у старостинських округах, забезпечується належне утримання вулично-дорожньої мережі, озеленення міста, встановлення та реконструкція дитячих майданчиків, облаштування клумб, придбання спецінструментів, обладнання та інвентарю для забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані територій громади. Подальші кроки в цьому напрямку передбачають збереження всіх основних програмних  заходів, а також їх розповсюдження на нові старостинства, які віднедавна функціонують у адміністративному складі Радивилівської ТГ.

Під час обговорення стратегії місцевого благоустрою депутати загострили увагу на потребі якнайшвидшої  ліквідації стихійних сміттєзвалищ на сільських територіях. Міські обранці переконані, аби окраїни, а також найближчі лісосмуги та придорожні насадження не перетворювалися у засмічені полігони, назріла необхідність втілити і у старостинських округах  практику вивезення твердих побутових відходів від населення, за якою, починаючи від 2002 року, налагодило життєдіяльність місто. 

Порядок денний депутати продовжили розглядом питань «Про затвердження актів приймання-передачі майна та прийняття майна із власності  Бугаївської сільської ради Радивилівського району Рівненської області у власність Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області»,  «Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту Немирівського ліцею Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області», а також «Про зміну назви, затвердження нової редакції статуту Бугаївського закладу дошкільної освіти  (ясел-садка) «Дивосвіт» комбінованого типу Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області та передачу майна в оперативне управління» - доповідала Ірина Ковалевська, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради. За підсумками попереднього розгляду матеріалів на спільному засіданні постійних профільних комісій, з усіх питань порядку денного депутатами міської ради були прийняті відповідні рішення.