Радивилівці – срібні призери області з волейболу!

Дата: 06.01.2021 11:42
Кількість переглядів: 884

Фото без описуНа Рівненщині відбувся фінальний етап чемпіонату  області з волейболу серед ветеранів “40+” сезону 2019-2020 років. Змагання проходили 3 січня в спорткомплексі "Сарни-Арена".

Чоловіча волейбольна команда ВК «Радивилів»  вперше потрапила до фіналу чотирьох та, за підсумками спортивної зустрічі, отримала «срібло» змагань, посівши почесне друге місце.

Відповідно до підсумкових результатів по групам, у півфіналі зустрілись "Хлібодар" (Сарни) -"Авангард"(Рівне). Господарі виграли з рахунком 2:0 (25-17, 25-20). А ВК "Радивилів" переміг клуб "Надія" (Рокитне) 2:0 (25-19, 25-18).
Третє місце виборов "Авангард" обігравши "Надію" 2:0 (25-19, 25-22). У фіналі сарненський "Хлібодар" виборов золото у ВК "Радивилів" 2:0 (25-19, 25-17) та став чемпіоном області.