У перший робочий тиждень нового року управлінські акценти в Радивилівській міській раді спрямовані на безперебійний старт бюджетних операцій, а також належне забезпечення населення медичними послугами в умовах посилених карантинних обмежень, які оголошено по всій країні з 8 по 25 січня.

Щоб окреслити план роботи основних напрямків життєдіяльності  територіальної громади,  у вівторок, 5 січня, Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном було проведено апаратну нараду за участю старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств, які перебувають на балансі міської ради, а також представників її профільних відділів та структурних підрозділів. Конструктивна взаємодія передбачає ретельне вивчення основних потреб і пов’язаних з ними зауважень. З огляду на це нараду провели у форматі короткої доповіді кожного із присутніх, де окреслювались напрацювання і  прогнози в різних галузях на найближчий період.

Так, зокрема, про стан справ у медичній сфері поінформували  Федір Стецюк та Валентина Поляк, директори комунальних некомерційних підприємств «Радивилівська центральна міська лікарня» та «Радивилівський центр ПМСД».

Було доведено до відома дані по коронавірусній статистиці: на сьогоднішній день на території громади лабораторно підтверджено 307 випадків інфікування коронавірусом, 290 громадян одужало, зареєстровано також 6 летальних випадків.

 Про заходи, що здійснюються у сфері забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів дітей громади, доповіла Олена Пісарєва, начальник служби у справах дітей Радивилівської міської ради.

Приєднання до громади ще двох старостинських округів - Бугаївського та Сестрятинського – дало старт комплексному моніторингу по всіх галузях діяльності на цих територіях. В тому числі – і підприємницькій.   Щоб впорядкувати структуру податкових платежів до місцевого бюджету, міською радою було вирішено провести зустріч  з представниками бізнесу в нових старостинствах. Бугаївський староста Віктор Мінько висловив пропозицію уже в найближчий час зібрати підприємців, а до важливого діалогу долучитися і керівництву громади.

Підводячи підсумки апаратної наради,  міський голова Микола Карапетян дав відповідні доручення профільним спеціалістам та керівникам відділів для вирішення актуальних завдань. Зокрема - спеціалісту з благоустрою, екології та земляних робіт Миколі Грановському розробити  графік санітарної обрізки зелених насаджень по місту із залученням автовишки, звернути увагу на потребу ліквідації сухостою та аварійних дерев.