Біля головної ялинки на центральній площі облаштували казкове містечко: з алеєю сніговиків та оленями Санти. Новорічне свято наближається, і чудові стилізовані інсталяції привнесли у будні містян відповідний настрій, а також стали улюбленим місцем для сімейних фотосесій.

Серед безсніжної зими  містом наче пронеслася хуртовина креативу та творчості. Щоб радивилівці,  а також всі, чиї новорічні маршрути пролягатимуть через наше місто, сповна змогли насолодитися красою новорічної феєрії свят, доклали творчих зусиль педагогічні колективи нашої територіальної громади. Долучившись до ініціативи міського відділу освіти, вони виготовили стилізовані інсталяції, якими прикрасили центральну радивилівську площу на новорічно-різдвяний лад. Хоч працювали кожен – над своїм проєктом, у спільній справі дотримувалися єдиної тематичної лінії і обумовленої колористики, обираючи серед ідей саме такі, які милують погляд, дивують і дарують піднесений настрій як дітям, так і дорослим.

Кожна з декоративних локацій представлена окремим освітнім закладом громади і на увесь період новорічно-різдвяних свят слугуватиме за чудову фотозону для святкових сімейних фотосесій.

Подяку педагогічним колективам за активну допомогу у втіленні ще однієї креативної ідеї в нашому місті висловила на офіційній фейсбук-сторінці Ірина Ковалевська, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради: «Дорогі колеги, спасибі що власноруч виготовили стільки краси та допомогли втілити ідею новорічного оформлення площі у життя! Зроблено це для жителів нашого міста і всієї громади. Хорошого настрою усім і веселих свят!».