За крок до ухвалення бюджету громади на наступний рік
Під час другого пленарного засідання позачергової, другої сесії міської ради депутати затвердили рішення про Програму підтримки Об’єднаного трудового архіву Радивилівської міської ради на 2020-2023 роки (доповідав Сергій Гуща, керуючий справами виконавчого комітету міської ради). Прийнявши до відома доповідь Ірини Довбиш, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутатським корпусом було проголосовано за внесення змін до бюджету Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади. За рахунок субвенції на суму 76 000 гривень з Крупецької ОТГ, наданої на поточні видатки для Радивилівського територіального центру, на відповідну суму збільшено доходи та видатки бюджету міської територіальної громади.
Під час розгляду питань з порядку денного депутати підтримали пропозицію Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна стосовно матеріальної допомоги на відновлення після пожежі житлового будинку в с.Дружба. З місцевого бюджету постраждалим від пожежі буде виділено 20 000 гривень.
На наступне, третє пленарне засідання, депутати зберуться вже вівторок, 22 грудня, де одним із найважливіших питань в порядку денному буде бюджет Радивилівської міської територіальної громади на 2021-й рік.