Під час другого пленарного засідання позачергової, другої сесії міської ради депутати затвердили рішення про Програму підтримки Об’єднаного трудового архіву Радивилівської міської ради на 2020-2023 роки (доповідав Сергій Гуща, керуючий справами виконавчого комітету міської ради). Прийнявши до відома доповідь Ірини Довбиш, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутатським корпусом було проголосовано за внесення змін до бюджету Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади. За рахунок субвенції на суму 76 000 гривень з Крупецької ОТГ, наданої на поточні видатки для Радивилівського територіального центру, на відповідну суму збільшено доходи та видатки бюджету міської територіальної громади.

Під час розгляду питань з порядку денного депутати підтримали пропозицію Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна стосовно матеріальної допомоги на відновлення після пожежі житлового будинку в с.Дружба. З  місцевого бюджету постраждалим від пожежі буде виділено 20 000 гривень.

На наступне, третє пленарне засідання, депутати зберуться вже  вівторок, 22 грудня, де одним із найважливіших питань в порядку денному буде бюджет Радивилівської міської територіальної громади на 2021-й рік.