Громадська організація "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів" ініціює проведення багатьох мистецько-соціальних благодійних заходів по всіх українських містах. Найвідоміші з них проходять вже не один рік. Зокрема, фестиваль-конкурс естрадної української пісні "Мамина весна", присвячений захисникам Вітчизни та їхнім матерям, міжнародний пісенний фестиваль для дітей та молоді з особливими потребами "Я вірю", міжнародний турнір з настільного тенісу серед дітей та молоді з інвалідністю, присвячений пам'яті Героя України В'ячеслава Чорновола. За час діяльності громадської організації таких суспільно-масових проєктів реалізовано більше сотні.

Підтримувати та розвивати добрі справи легко, якщо поряд знаходяться однодумці та люди, готові розділити турботи і підставити плече підтримки. Серед таких, як наголосив під час візиту у наше місто голова правління організації Олександр Іськов, і керівництво Радивилівської ОТГ. Перший спільно реалізований з громадою соціальний проєкт відбувся цьогоріч - міський голова Микола Карапетян посприяв із забезпеченням спеціалізованого медичного ліжка інваліду дитинства з м.Новоолексіївки Генічеського району Херсонської області.

  • Наша організація глибоко вдячна за Вашу активну спонсорську роботу в різних соціальних проєктах. За те, що знаходите можливість допомагати у вирішенні проблем людей з особливими потребами. Хай Вам Бог посилає сили і наснаги на подальші добрі діла, побажав міському голові О.Іськов.

Голова правління ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів" висловив бачення і на подальшу плідну співпрацю з Радивилівською міською радою. Зокрема, у організації проведення VII Міжнародного турніру з настільного тенісу, присвяченого Дню людей з інвалідністю, а також інших благодійних конкурсів та фестивалів, спрямованих на їх підтримку.

Почесні грамоти та ордени від громадськості з особливими потребами за небайдуже ставлення до дітей та молоді з інвалідністю було вручено громадському діячеві, в минулому міському голові м.Дубна - Леоніду Дудку, активному спонсору, власнику фірми «Аметист +» з м.Дубна Андрію Мартинюку.

Наталка Янчин