Реалізовано ще один із амбітних спортивних проєктів року: Радивилів відтепер має сучасний скейт-парк!

Сьогодні в парку відпочинку ім.Шевченка відбулося святкове відкриття нового скейт-парку, де любителі екстремальних видів спорту зможуть плідно проводити дозвілля, займатися улюбленим хобі і фізично розвиватися.

Цей соціальний проєкт реалізований Радивилівською міською радою завдяки успішній її участі та перемозі у щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку ОТГ. Долучаюсь до конкурсу, спеціалістам міської ради вже неодноразово вдавалося отримувати кошти з обласного бюджету на умовах співфінансування і завдяки цьому реалізовувати корисні ідеї та ініціативи, які покращують наше сьогодення, вдосконалюють соціальний комфорт в територіальній громаді загалом. Новий майданчик в парку обладнано всіма необхідними фігурами та спорудженнями, до того ж, не тільки для скейтбордингу, але і стрітборду, катання на велосипедах ВМХ.

Тож всі, хто цікавиться екстремальним спортом, тепер мають по-сучасному облаштовану локацію для тренування. Замість поповнювати статистику ігроманів, міська молодь отримала нові перспективи, щоб урізноманітнити спортивні вподобання, має можливість повноцінно займатися улюбленим хобі. Для багатьох, без сумніву, цей майданчик стане важливою точкою відліку для подальших успішних стартів.