Із робочою поїздкою на Дубенщині днями перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірини Садов’як. Зокрема, вона відвідала Гощанську та Радивилівську центральну міську лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги у Гощі та Дубно, побувала у місцевих амбулаторіях.

«Під час спілкування із персоналом зрозуміла – усі причетні до боротьби з COVID-19 націлені на те, щоби якнайскоріше справитися із пандемією та зробити все, аби медична допомога і надалі надавалася безперебійно», - зазначила Ірина Садов’як.

Під час зустрічі із керівниками лікувально-профілактичних закладів Ірина Садов’як обговорила питання заробітної плати, забезпечення засобами захисту медиків, облаштування приймальних відділень, роботи швидких. В Радивилові перша заступниця очільника МОЗ підтримала діалог стосовно перспективи  статусу опорного медичного закладу Радивилівській центральній міській лікарні. Як зауважив директор  КНП "Радивилівська центральна міська лікарня" Федір Стецюк, відповідна інформація вже направлена на розгляд в Міністерство охорони здоров’я України. На прикладі Радивилівської лікарні, яка одна з найперших в країні перейшла із районного управління в міське, було відзначено успішну реалізацію медичної реформи в умовах децентралізації влади, - доповнив він.