За підсумками піврічного навчання та засвоєння програми курсів-практикумів, служба у справах дітей Радивилівської міської ради отримає відповідний сертифікат: здобутий досвід дозволить більш комплексно підійти до питань організації безпечного середовища серед учнівської молоді й підлітків та його контролю.

Слухачами комплексного навчального туру, який стартував у квітні цього року, стали представники 24 областей, 156 населених пунктів, загалом це 1258 фахівців з центральної України – 28%, північної – 25%, західної – 17%, східної – 15%, південної – 15%. Основну аудиторію складали працівники закладів соціальної сфери, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти і науки, а також закладів соціальної сфери. З них 485 осіб підписали договір з громадською організацією «Traffic Challenge».

Впродовж лекційного курсу та курсу практичних тренінгів учасники проєкту дізналися від сертифікованих тренерів та доповідачів про те, як правильно діяти в різних моделях життєвих небезпеки. Швидко пролетіли 18 тижнів навчання, прослухано 108 лекцій, за результатами курсу 302 осіб отримають сертифікати з рецензією НАН України по хімічній та радіаційній безпеці, AVC з надзвичайних ситуацій, Behaviour, Інституту стандартів безпеки та Інституту психології. З Рівненської області диплом Національної програми отримають представники міст Рівне, Дубна та Радивилова. 

Олена Пісарєва, начальник служби у справах дітей Радивилівської міської ради