Монтаж вуличної електромережі з використанням енергозберігаючих ламп провели в селі Малі Гайки Дружбівського старостинського округу.

- В процесі кріплення ліхтарів та прокладання електролінії було задіяно автомобільну вишку міської ради, за кошти з місцевого бюджету придбали всі необхідні  матеріали та обладнання, - надав коментарі  в.о. старости Леонід Юсюк. - Тепер справа за технічною документацією на підключення, і електролінія освітлюватиме село. Жителі Малих Гайків в очікуванні цієї події.  Хоч село й невелике, але на цій території проживають чимало молодих сімей, п’ятнадцятеро учнів доїжджають звідтіля на навчання у Дружбівську школу. Тому люди вдячно відгукуються про кожну ініціативу, яка піднімає на вищий рівень благоустрій в сільських населених пунктах.  Адже на ці блага цивілізації тут чекали не один десяток років… У підсумку, уже маємо підведене вуличне освітлення у селах Дружбі , Новоукраїнському, тепер і в Малих Гайках. Освітлено, практично, увесь наш старостинський округ, - підсумовує в.о. старости.

Від початку цього року в населених пунктах старостинських округів Радивилівської ОТГ активним темпом реалізовувалися проекти з облаштування вуличного освітлення в селах громади. У переліку стовідсоткового виконання робіт - села Підлипки , Адамівка та Стоянівка Підзамчівського старостинського округу. Завершили цей процес і в Перенятині.

Впродовж 2020 року  працівниками Радивилівської  міської ради (а це водій автовишки, електрик та  робітник з благоустрою) прокладено  10,5 км. повітряних  кабельних  ліній, встановлено понад 200  світильників, обладнано 6 вузлів обліку електроенергії, замінено 350  ламп, відремонтовано  40  світильників. Завдяки  використанню  власної  автовишки  й тому факту, що  виконання робіт було здійснено працівниками  міської ради,  економія  бюджетних коштів  лише у 2020 році  склала  понад 350 тис. грн.

Не менш об’ємні  масштабні роботи, пов’язані із освітленням сільських населених пунктів, здійснено і в  2019-му. Тоді вуличні ліхтарі засвітились у Прісках, Копанях, Стариках, Батькові. Для цих потреб Радивилівською міською радою було придбано та встановлено 186 світильників з світлодіодними  лампами, прокладено 11, 1 кілометра повітряної лінії. У  попередньому 2018 році вдалося прокласти 9,8  кілометра електроліній по селах громади та встановити 186  світильників. Роботи з модернізації та  поліпшення  вуличного освітлення  постійно проводяться  також і в Радивилові, де  встановлено  нові ліхтарі на вулицях О. Невського, Почаївській, Сонячній, Молодіжній, частині вулиць Тиха і Квіткова. В даний  час  виготовлені  та погоджені  проєктно-кошторисні документації на  облаштування вуличного  освітлення в с. Батьків, на вулиці Почаївській, та в с. Казмірі  на вулиці Тарасюка.