Мікрорайон Цибухів – одна із тих локацій, де тепер Радивилівською міською радою повномасштабно реалізовується ще один важливий інфраструктурний об’єкт.  Вздовж автотраси по вулиці Почаївській, майже до села Немирівки, за кошти з міського бюджету прокладають пішохідну смугу.

За цим маршрутом щодня курсують сотні автівок, а в напрямку залізничного вокзалу спостерігається не менш щільний потік громадян.  Облаштування тротуару на цьому відрізку дороги, яка після проведеного ремонту, без сумніву, тільки збільшить інтенсивність автотрафіку, входить у комплекс заходів з благоустрою та безпеки пішоходів, запланованих цьогоріч міською радою. Кошторисна вартість зазначеного об’єкта становить 1 300 000 гривень,  загальна протяжність пішохідної смуги складатиме 1044 метрів, її  ширина  - 1,5 метра.

Капітальний ремонт тротуару по вулиці Почаївській стартував ще у вересні, зазначають у міській раді. Орієнтовно у жовтні завершаться роботи, тоді об’єкт  буде прийнято  в експлуатацію.

 Починаючи від залізничного переїзду і аж до крайнього будинку приватного житлового сектору на Почаївській, ремонтники уже закладають контури під майбутній тротуар. На розчищену смугу вздовж дороги вивезено щебінь та бордюри. Підрядні роботи виконують працівники ПП «ГАРАНТ-БУД».  За остаточним узгодженням, пішохідний тротуар буде покритий асфальтобетоном.