Немає більш цінної і щирої емоції, аніж посмішка малечі: врешті-решт, саме для цього всі ми, дорослі, живемо і працюємо.

Починаючи з минулого тижня, Радивилівською міською радою проводяться роботи з капітального ремонту одного з ігрових майданчиків, що на площі Незалежності. Відновлені гойдалки та каруселі в найближчому часі знову  стануть епіцентром радісного дозвілля міської дітвори.

Як зазначив  Віктор Ісюк, перший заступник міського голови, увесь обсяг робіт на дитячому майданчику заплановано здійснити власними силами. А це означає, що для необхідної модернізації за кошти з міського бюджету уже придбали всі необхідні розхідні матеріали: дошки, фурнітуру, фарбу. Лагодити ж поламані та понищені вандалами елементи ігрового майданчика будуть спеціалісти міської ради та працівники бригади з благоустрою. Знадобилося всього кілька днів, і роботу уже видно за результатом: на території майданчика замість поламаних оперативно встановили надійні дерев’яні підпори. Усе, що було потрощено, виламано та по-варварськи понищено, замінюють, укріплюють та обновляють. Відремонтований майданчик за його функціональними якостями, в підсумку, нічим не поступатиметься заводським ігровим комплексам. Єдине, що відрізнятиме його, то це матеріальні затрати. Як зазначили у міській раді, з бюджетних видатків така реставрація обійдеться втричі дешевше, аніж закупівля нового майданчика. Цей практичний підхід в організації господарської діяльності у громаді дозволяє проводити доволі потужний комплекс ремонтних та відновлювальних робіт одразу по багатьох напрямках місцевої  інфраструктури.