Дорожнє покриття автошляху на Почаїв, а саме найбільш зруйнованої його ділянки, що бере початок  від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, відновлюватимуть фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56». Цьогоріч у квітні Радивилівська міська рада профінансувала виготовлення відповідної проєктної документації, яка отримала погодження та підтвердження у Державному агентстві автомобільних доріг України. Відтак, на початок ремонтних робітавтошляху державного значення Н-02/М-06/- Кременець - Біла Церква – Ржищів - Канів-Софіївка (на ділянці км 4+402 – км 20+798) із державного бюджету було виділено кошти в сумі 146, 2 млн грн. Загальна вартість проєкту складає понад 200 млн грн. Повністю об’єкт має бути завершений у наступному, 2021-му році.

Як повідомили  у міській раді, з тендерними пропозиціями здійснення послуг на ремонт зазначеного автошляху в процесі відкритих торгів виступили три учасники – ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56», ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ  ПІДПРИЄМСТВО «Автострада», ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР». Найбільш прийнятні умови, за підсумками аукціону, надійшли саме від Хмельницького шляхо-будівельного управління. Представники сторони за договором підрядного виконання робіт  уже побували з візитом у Радивилівській міській раді. В ході зустрічі з очільником територіальної громади М.Карапетяном були узгоджені основні робочі та організаційні моменти першого за довгий час масштабного ремонту однієї з головних автомобільних артерій Радивилівської ОТГ.

Як зауважили у міській раді, відрізок цього шляху, що пролягає через Радивилівську ОТГ, вже не один рік є болючою проблемою жителів саме сільських населених пунктів, бо став практично непридатним для проїзду. Сумний вирок дорозі має конкретних авторів - з провини  недобросовісних перевізників сільгосппродукції, які грубо порушували вимоги габаритних перевезень, допускали потік перевантажених фур, асфальтоване покриття жахливо деформувалося. В окремих місцях глибина вибоїн сягнула аж до півметра!

За довгий час одна із найбільш злободенних проблем Радивилівської громади, нарешті, отримала позитивний розв’язок: на розбиту дорогу таки звернули увагу в найвищих управлінських кабінетах. Вже цієї осені стартує перший етап ремонтних робіт аварійного автошляху.