Радивилівщина молилась, вшановуючи пам'ять загиблих під час Революції Гідності та в ході проведення антитерористичної операції

Цього понеділка, в  день, коли християни святкують Собор Архистратига Божого Михаїла, в місті відбулись жалобні заходи, приурочені третій річниці Революції Гідності та Свободи.

Вже традиційно, за всіма загиблими на київському майдані, які почесно стоятимуть Небесною сотнею в  нашій пам’яті,  а також солдатами, чиє життя обірвала куля російсько-терористичних військ, було прочитано заупокійну  молитву.  Богослужіння провели священики міських Різдво-Богородичного та Свято-Вознесенського храмів.

З промовою біля дошки пам’яті героям Небесної Сотні виступив голова Радивилівської районної ради В.Кондик, наголосивши, що Майдан лише розпочав боротьбу українців за власну гідність. Три роки тому, стоячи  під свистом куль снайперів, захищаючись від немилосердних побоїв «Беркуту» мільйони наших співгромадян обрали позицію небайдужості. Ризиковану, і, водночас, доленосну для всієї країни. 

Як довелося почути, кожному з присутніх приходило болісне усвідомлення, якою дорогою ціною нам коштує шлях власного національного становлення – гинуть сини, вдовіє наша земля. І як довго ще треба пройти колючим терням до омріяного розквіту – важко сказати.

Після закінчення богослужіння за участю секретаря Радивилівської міської ради І.Герасимчук відбулось покладання квітів до могил місцевих захисників, загиблих у зоні бойових дій – А.Бєлкіна, І.Черняка, В.Шемуровського, а також до пам’ятного знака воїнам АТО, нещодавно встановленого на Алеї Слави в міському парку.

Наталка Янчин