в минулому – заступник голови Червоноармійського райвиконкому, Андрій Іванович Сисак.

На жаль, за станом здоров’я сам ювіляр не зміг долучитися до святкових урочистостей, організованих у міському центрі дозвілля та мистецтв до Дня людей похилого віку. З нагоди поважної події минулої неділі, 1 жовтня, з рясними вітаннями, квітами та подарунком до його помешкання завітали голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян, голова ветеранської організації району В.А.Бондар, а також представники обласної ветеранської організації, голова ради О.І.Ковальчук та його заступник Г.О.Машкова.

  • Ваш внесок у розбудову міста та району дуже значний, ми пам’ятаємо і високо цінуємо працю кожного, хто розвивав свою малу батьківщину, трудився на її благо, - звернувся до шанованого ювіляра Микола Аракелович.

Побажання міцного здоров’я, любові й турботи від рідних, і, звичайно, зустріти гостей ще й на світле сторіччя, прозвучали і від імені голови президії ради ветеранської організації області О.І.Ковальчука.  

Ще одним прекрасним приводом для віншувань в цій родині стала й інша непересічна подія – подружжя Ніни Никифорівни та Андрія Івановича Сисаків відзначає своє діамантове весілля. Шістдесят років в парі! Рекордні десятиліття, особливо за сучасними мірками.  Крило до крила, як пара лебедів, Андрій Іванович та Ніна Никифорівна у цьому довгому перельоті життя. І кожне нове життєве та професійне досягнення ставало можливим лише завдяки розумінню, підтримці, уважному ставленню одне до одного з, відзначали гості.