6 вересня 2012 року Верховною Радою України ухвалено Закон України "Про адміністративні послуги", яким започатковано принцип відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; організації доступності та зручності надання адміністративних послуг для суб'єктів звернень.

На виконання Закону було розпочато створення мережі центрів надання адміністративних послуг та передбачено посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг. 25 травня 2019 року ЦНАП було урочисто відкрито в Радивилівській ОТГ.

З нагоди 8-ї річниці прийняття Закону України "Про адміністративні послуги" вітаю усіх працівників ЦНАПу міської ради з професійним святом та бажаю подальших успіхів у розвитку системи надання адміністративних послуг в Радивилівській об’єднаній громаді. Адже саме завдяки професійному та неупередженому виконанню своїх обов'язків адміністраторами ЦНАП збільшується ступень довіри громадян до влади, сьогодні ви стоїте на передовій якісних змін у місцевому самоврядуванні. В цей день бажаю Вам особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Радивилівський міський голова Микола Карапетян